projektowanie mebli kuchennych, projektiwanie szaf, projektowanie salonu, Aranżacja wnętrz

O mojej pracy

 

 

W swojej działalności kładę szczególny nacisk na zadowolenie Klientów.

Niezależnie od typu projektu łączę estetykę mebli z ich funkcjonalnością i jakością, o którą wbrew pozorom trzeba zadbać już na etapie projektowania mebli a nie tylko na etapie ich produkcji.

To wszystko z kolei staram się pogodzić z budżetem przeznaczonym na wykonanie mebli dobierając materiały i akcesoria które spełnią oczekiwania Klienta zarówno pod względem funkcjonalności, estetyki jak i zasobności portfela.

Każdy projekt wykonuję aż do momentu całkowitej jego akceptacji przez Klienta.     

Analiza potrzeb Klientów doprowadziła mnie do wniosku, że przy meblowaniu mieszkania, bez względu na to czy jest to nowe mieszkanie czy też po remoncie, Klient musi się zmierzyć z kilkoma istotnymi dla niego sprawami:

  • zaplanowaniem rozkładu mebli czyli inaczej mówiąc wykonaniem najbardziej odpowiadającego jemu projektu,

  • doborem odpowiednich materiałów i akcesorii będących też w zgodzie z planowanym budżetem na wykonanie mebli,

  • wyborem producenta, który sprosta oczekiwaniom Klienta pod względem realizacji projektu z uwzględnieniem terminowości, jakości mebli oraz ich kosztu.

Taka analiza potrzeb Klientów skłoniła mnie do rozszerzenia swojej oferty o bezpłatną pomoc w znalezieniu i wyborze producenta, który zrealizuje wykonany przeze mnie projekt a także pomoc przy sprecyzowaniu zamówienia na meble, aby nie umknęły istotne dla Klienta szczegóły projektu.

Utrzymuję też kontakt z firmą wybraną jako wykonawcę aby w razie jakichkolwiek wątpliwości czy niejasności ze strony producenta reagować i rozwiązywać ewentualne problemy.

Dzięki takim działaniom Klient może mieć pewność, że powierzył projekt w dobre ręce.

 

Copyright © 2019 | 3D Projekt